Beetle

Yuvarlak hatlar keskin ayrıntılarla buluştu.

Sadece Volkswagen’in değil, dünyanın da en beğenilen otomobilleri arasında yer alan Beetle, milyonları peşinden sürüklemeye devam etmek için adeta form tuttu. Yuvarlak hatları ve keskin ayrıntılarıyla asla modası geçmeyen bir ikon olmaya devam eden Beetle, sportif ön tasarımıyla kendinden daha emin bir görünüm sergiliyor.

Her zamankinden daha büyüleyici.

Beetle, Style ve Design olmak üzere iki donanım seviyesiyle sunuluyor. Her iki donanım seviyesinde de temel konfor öğelerinin tümü standart olarak bulunuyor. Design donanım seviyesinde gösterge paneli, direksiyon dekorları ve kapılardaki ayrıntıların araç gövde renginde sunulmasıyla birlikte yenilenen koltuk döşemelerinin şıklığı, Beetle’ı daha da çekici hale getiriyor. Design donanım seviyesinden itibaren standart olarak sunulan LED stop lambaları ve her zevke uygun jant seçenekleriyle de ilk bakışta herkesi etkilemeyi başarıyor.

Beetle'in içi de dışı kadar tarz!

Beetle, bugüne kadar sunduğu geniş kişiselleştirme seçenekleri ile yıllardır, bireyselliğin de simgesi olarak tanımlanıyor. İç ve dış tasarımında kullanılan canlı renkler, yükselen ekipman seviyesi ve renkli kişiselleştirme seçenekleriyle Beetle, her zamankinden daha tarz! Beetle tasarımını geçmişten, eğlence sistemlerini ise geleceğin teknolojilerinden alıyor. Style donanım seviyesiyle 5” renkli dokunmatik ekranlı “Composition Colour” bilgi ve eğlence sistemi, Design donanım seviyesiyle ise 6,5” renkli dokunmatik ekranlı “Composition Media” bilgi ve eğlence sistemi standart olarak sunuluyor. “Composition Media” bilgi ve eğlence sistemi ile birlikte opsiyonel olarak sunulan App-Connect sayesinde; MirrorLink, Apple CarPlay ve Android Auto yazılımları ile akıllı telefonlar ile medya sistemi entegre halde çalışabiliyor.

Beetle Donanım

Beetle Teknik

Beetle Fiyatları

12 Şubat 2018 / 2017 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi (*1-2-3) KUR | 1 EURO (*10) = 4,14 TL
Model (*4) Donanım Opak Renk Tavsiye Edilen Araç Fiyatı (*9) Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (TL) (*1-2-3-8) Seçin         
Beetle 1.2 TSI 105 PS Manuel Style 26.800,00 € 111.868,20 TL
Beetle 1.2 TSI 105 PS DSG Style 29.600,00 € 123.460,20 TL
Beetle 1.2 TSI 105 PS Manuel Design 31.400,00 € 130.949,70 TL
Beetle 1.2 TSI 105 PS DSG Design 34.200,00 € 142.541,70 TL
Beetle 1.4 TSI 150 PS DSG Design 38.600,00 € 161.088,20 TL
Volkswagen Binek Araç Tavsiye Edilen Aksesuar Vergiler Hariç Net Fiyat Listesi Net Fiyat (€) Net Fiyat (TL)
Metalik Renk(*3-5) 360,00 € 1.490,40 TL
Panoramik Açılır Cam Tavan(*3-5) 870,00 € 3.601,80 TL

* 1- Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* 2- Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.

* 3- a) Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. b) Ateş Turuncusu renk seçeneği opsiyonel olup tavsiye edilen net fiyatı 490 EUR'dur. c) Bu maddede belirtilen (a) ve (b) seçeneklerinin geçerli olduğu durumlarda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi matrahı ve vergi oranı ile 05 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 7061 sayılı “Bazı Vergi Kanunları ile Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” uyarınca MTV tutarı değişebilecektir. Her iki vergi türü nedeniyle oluşabilecek fiyat farkı müşteri tarafından karşılanacaktır. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 4- Menşei: Meksika

* 5- Araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen: A- ÖTV oranları; a) aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, b) 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, B- MTV tutarları ise; a) aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, b) 05 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 7061 sayılı “Bazı Vergi Kanunları ile Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” uyarınca aracın motor silindir hacmi ve taşıt değerine göre değişebileceğinden, her iki vergi türü nedeniyle oluşabilecek fiyat farkı müşteri tarafından karşılanacaktır. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 6- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.

* 7- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.

* 8- Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.

* 9- "Opak Renk Tavsiye Edilen Araç Fiyatı"na; "Motorlu Taşıtlar Vergisi", "Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedelleri" ve "Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedeli" dahil olmayıp, bu bedeller müşteri tarafından ayrıca ödenir.

* 10- Bu tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen kur, fiyat listesinin yenisi yayınlanıncaya kadar sabit kur olarak uygulanmaktadır.